Tagasiside

“Perekonnaõiguslikud vaidlused on alati valusad ja keerulised. Isiklikud emotsioonid segavad sellistes vaidlustes keskendumist ja seetõttu ise juristina töötades teadsin, et pean kohtumenetlust alustades siiski appi võtma kellegi, kes suudab jääda erapooletuks, kuid seista mu lapse õiguste ja minu heaolu eest. Vajasin abi avalduse esitamisel lapse suhtes vanemate ühise hooldusõiguse lõpetamiseks ja mulle ainuhooldusõiguse üleandmiseks. Tegemist oli mulle vaimselt väga raske protsessiga, kus Katrin suutis mind 100% toetada ja seetõttu saavutada ka täielikult eesmärgi. Peale kohtumenetluse lõppu ja meie avalduse rahuldamist täies ulatuses, muutus minu ja lapse elu väga oluliselt paremuse poole ja tean, et saan rahulikult tulevikus seista enda lapse heaolu eest. Pole kahtlustki, et täpselt õige inimene on tegemas seda, mida ta kõige paremini oskab. Tänuväärne on see, et seda tehes, saad muuta paljude perede tulevikku paremaks. Aitäh!”

 

Sarmi Värv

“Hindan Katrini professionaalsust, ent samas empaatiavõimet; tema kiiret tagasisidet ja tuge niivõrd delikaatses valdkonnas nagu seda perekonnaõigus on. Katrini pädevust antud valdkonnas kinnitas muuhulgas ka tema asjatundlikkus ja kogemusterohkus. Tundsin Katriniga koostööd tehes end väga turvaliselt ja et minu murega tegeletakse ning õiguse eest seistakse. Olen Katrinile äärmiselt tänulik tema tehtud töö ja abi eest.”

 

Kaie J.

“Katrin aitas mind ja mu lapsi väga raskes perekondlikus olukorras palju. Saime alati kõigile oma küsimustele vastused. Tänu Katrini korrektsele ja täpsele tööle elame koos lastega stabiilset ja rahulikku elu. Katrin on suurepärane professionaal. Soovitan soojalt!”

 

Vadim Kulkov

Minu ja minu laste ema lahutuse järgselt tekkis meil mitmeid eriarvamusi seoses meie õigustega laste osas. Üritasime neid lahendada nii kirju vahetades kui ka perelepituse teenuse vahendusel, kuid ühel hetkel tunnetasin, et enda õiguste kaitseks ei jää mul muud võimalust kui pöörduda kohtusse. Kuna kohtutee oli minu jaoks esmakordne kogemus, siis otsustasin kaasata end aitama perekonnaõigust tundva isiku ning jõudsin läbi tuttava soovituse LITIGANTE õigusbürooni. Jurist Katrin Kiisk oli oma töös põhjalik ning ilmselgelt väga hea kogemustepagasiga ning tema professionaalse töö tulemusel oli kohtulahend minu vaates mõistlik ja lahendas hetkega mitmed vanematevahelised erimeelsused.

 

Tarmo Lepik

Ma olin ajal, mil Katriniga esmakordselt kohtusin, ühes raskeimas olukorras enda elus. Nii pea kui ma maha istusin ja temaga enda lugu jagasin, Katrin mõistis, uskus ja oli empaatiline. Esimest korda tundsin, et keegi saab päriselt aru, mida ma läbi elan. Tal olid põhjalikud teadmised nartsissistlikust isiksusehäirest ja erinevatest vägivallavormidest, ehkki selgitas, et vaimset vägivalda on raske kohtule tõendada. Ta uskus mind! Ta uskus minusse ja minu poega. See oli esimest korda, kui pärast koduvägivalla eest Ameerikast Eestisse põgenemist ma tundsin päriselt, et tunneli lõpus on tuli. Katrin uskus meisse ja selgitas, et meil on võimalus saada ainuhooldusõigus. Kohtusse minnes oli Katrin kindlameelne ja toetav. Ühel päeval sain emaili, et kõik läkski hästi ja ma sain ainuhooldusõiguse. See oli päev, mida olime oodanud iga jumala päev üle kahe aasta. Ma ei suudagi vist piisavalt tänulik kunagi Katrinile olla. Ta päästis meie elud. Ta aitas meil alustada uut peatükki turvaliselt ja hoitult. Sa oled ainulaadne, Katrin, ja ma tänan universumit iga päev, et ta meid kuidagi kokku viis. Me ei unusta Sind mitte kunagi. Ma olen soovitanud Sind naistele sadu kordi ja soovitan edasi, sest just Sind kui inimest iseloomustab üks hea ütlus: “Your legacy is every life you’ve touched.”

 

Katre Keinast

Enim meeldis mulle Katrini puhul see, et kogu protsessesis säilis inimlikkus ning mõistmine. Katrin ei kadunud ära paragrahvidesse ega rangelt ametlikku raamistikku, vaid hoidis kogu aeg fookuse lapsel ning lapse heaolul. Minu suurima poolehoiu pälvis Katrin selle suhtumisega, et ta mitte ei täitnud pimesi minu soove vaid analüüsis need läbi ning, kui minu soovid ei ühtinud tema silmis lapse parima huviga, siis ta ka kindlameelselt väljendas oma nägemust. See on väga oluline, kuna lapse hooldusõiguste vaidlustes võib lihtsalt kaduda järg “ära tegemise” soovi ja reaalselt lapse heaolu eest võitlemisel. Julgen kindlasti Katrinit soovitada, kui on soov saada hooliv ja kaasa mõtlev esindaja.

 

Siim S.

error: Content is protected !!